Hakkımızda

Firmamız 30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel ve epoksi zemin uygulama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin ve epoksi kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarımızın sırrı uzman ekip ve kaliteli hizmettir. 

Kaan Grup İnşaat olarak Türkiye genelinde 10 milyon m2 yi aşkın referansımızla, siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu dünyaya da kanıtlayacağız. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlara sahip olduğumuz için aynı anda birçok ayrı şantiyede hizmet verebilmekteyiz. Bugüne kadar ülkemizin saygın kuruluşlarından birçoğu zemin kaplamalarında Kaan Grup İnşaatı tercih etmiştir.  Bunun ana nedeni firmamızın göstermiş olduğu titizlik ve kaliteli işgücüdür. Kaan Grup İnşaat teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanmakta olup uygulamalarına bunu başarıyla yansıtmaktadır.

Hedefimiz; Türkiye’de endüstriyel zemin teknolojisini geliştirerek ve uluslararası normlarda yüzey sertleştiricileri ve epoksi kaplamaları yaparak bu konudaki hedefine ulaşmaktır.

Misyonumuz:  Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmektir.

Vizyonumuz: Türkiye’de ve yurt dışında profesyonel olan kuruluşlarla birlikte çalışıp güven ve tecrübe kazandıktan sonra inşaat ince işlerinde de bir çok projeye başarılı taşeron imzasını atarak sektördeki vizyonunu genişletmiştir ve globalleşen dünyanın bir çok ülkesinden yeni projelerde yer alarak büyüme hedeflerine devam edecektir.

Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.